Код: RPD1200-K
Дриль ударний Ryobi RPD1200-K
588 товарів
Ціна
немає в наявності
Характеристики
Категорія товару
Дрилі
Країна бренду
Японія
Гарантія
12 місяців
Виробник
Ryobi
Потужність мережевих, Ват
1200 Вт
Тип живлення
Електричний
Патрон
Швидкозажимний
Клас
Професійний
Тип дриля
Ударний
Максимальні обороти, об/хв
3200 об/хв
Максимальна кількість ударів, уд/хв
Максимальний діаметр патрона, мм
13 мм
Наявність реверсу
Так
Максимальний діаметр свердління в сталі, мм
16 мм
Максимальний діаметр свердління в дереві, мм
50 мм
Кількість швидкостей, 1-4
2
Остерігайтеся
підробок
Ryobi Ми є офіційним дилером торгової марки Ryobi в Україні
Оплата
Онлайн оплата Wayforpay, Переказ на Карту, При отриманні замовлення, Безготівковий розрахунок.
Доставка
  • Вага (кг) 3.15
  • Зарядний пристрій −
  • Макс. діаметр свердління в сталі (мм) 8/16
  • Патрон (мм) 13
  • Погрішність рівня звукового тиску (дБ (А)) 3
  • Поставляється в Кейс
  • Тип патрона Безключовий
  • Рівень звукового тиску (дБ (А)) 108
Регульована швидкість як при свердлінні, так і в режимі реверсу
Мінімальні габарити і вага роблять роботу легкої
Еластичне покриття GripZone™ для підвищення зручності
Металевий корпус редуктора
Металевий патрон і автоматичне блокування шпинделя
2 швидкості
LED підсвічування
Включає 360° додаткова рукоятка, обмежувач глибини свердління
Категорія товару
Дрилі
Країна бренду
Японія
Гарантія
12 місяців
Виробник
Ryobi
Потужність мережевих, Ват
1200 Вт
Тип живлення
Електричний
Патрон
Швидкозажимний
Клас
Професійний
Тип дриля
Ударний
Максимальні обороти, об/хв
13 мм
Наявність реверсу
Так
16 мм
50 мм