- ГУРКІТ
- Приладдя до компресорів
- Mighty Seven
- З'єднувач Mighty Seven SY-210F з клапаном B1/4
З'єднувач Mighty Seven SY-210F з клапаном B1/4
Артикул: 25040
В наявності у постачальника
-
При отриманні замовлення
(післяплата)
-
Оплата за реквізитами
-
Безготівка
(з ПДВ і без ПДВ)
-
Оператор
Дата
Ціна
-
Нова пошта
Уточнюйте
Тариф перевізника
-
Нова пошта
Кур'єрУточнюйте
Тариф перевізника
-
Самовивіз
Уточнюйте
Безкоштовно
Разом з товаром рекомендуємо до покупки
-
Компресор EMTOP EACPD25506Безкоштовна доставка
Відправимо за 24 год
7 599 ₴ -
Компресор EMTOP EACPS15243Краща ціна
В наявності (з вітрини)
6 299 ₴ -
Компресор безмасляний KRAFT&DELE KD1398
Відправимо за 24 год
16 244 ₴ -
Фарбопульт пневматичний EMTOP EASG04001
Відправимо за 24 год
959 ₴ -
Фарбопульт пневматичний EMTOP EASG04012
Відправимо за 24 год
989 ₴ -
Цвяхозабивач пневматичний Makita AF506Акція
Відправимо за 24 год
6 920 ₴4 999 ₴ -
Заклепочник пневматичний Powermat PM-NP-1400T
Відправимо за 24 год
2 935 ₴ -
Компресор Metabo Basic 400-50 VАкція
В наявності (з вітрини)
22 888 ₴16 316 ₴ -
Цвяхозабивач Metabo DSN 50Розпродаж
В наявності (з вітрини)
12 074 ₴5 439 ₴ -
Компресор безмасляний KRAFT&DELE KD1397
В наявності у постачальника
18 889 ₴ -
Аерограф KRAFT&DELE KD2097 прецизійний 0,2 мм, 0,3 мм, 0,5 мм
Відправимо 27.10
1 091 ₴ -
Компресор Powermat PM-KBO-6T
В наявності у постачальника
5 077 ₴
Схожі товари
-
Набір пневмоінструментів Powermat PM-ZNP-6T
Відправимо за 24 год
665 ₴ -
Шланг пневматичний Kraft&Dele KD670 5x12мм 5м
Відправимо за 24 год
233 ₴ -
Пневмопістолет продувний YATO YT-2373Акція
В наявності (з вітрини)
240 ₴202 ₴ -
Продувочний пістолет EMTOP EMGA4611
Відправимо за 24 год
159 ₴ -
Продувочний пістолет EMTOP EASGB0301
Відправимо за 24 год
259 ₴ -
Набір для підкачки STANLEY 150537XSTN
В наявності у постачальника
170 ₴ -
З'єднувач з клапаном Mighty Seven SY-210M
В наявності у постачальника
215 ₴ -
Пістолет продувний Stark ABG-01S
В наявності у постачальника
202 ₴ -
Мінімаслянка для пневмоінструменту Mighty Seven SW-12
В наявності у постачальника
197 ₴ -
Шланг спіральний Stark AH-PU5805
В наявності у постачальника
192 ₴ -
Пістолет для накачування шин Stark IG-01
В наявності у постачальника
288 ₴ -
Шланг спіральний Stark AH-PU5810
В наявності у постачальника
295 ₴
Характеристики З'єднувач Mighty Seven SY-210F з клапаном B1/4
- Категорія товару Приладдя до компресорів
- Виробник Mighty Seven
- Тип Адаптери та накінечники
- Країна бренду Тайвань
Опис З'єднувач Mighty Seven SY-210F з клапаном B1/4
Додаткові характеристики:
Тип фітингу | з'єднання |
Тип різьби | внутрішня |
Розмір різьби, дюйм | 1/4 |
Тип | Європа |
З'єднувач Mighty Seven з клапаном B1/4 (мама)
Порівняння
-
З'єднувач Mighty Seven SY-210F з клапаном B1/4
В наявності у постачальника
219 ₴-
Тайвань
-
Mighty Seven
-
-
-
Адаптери та накінечники
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Набір пневмоінструментів Metabo LPZ 4 SetБезкоштовна доставка
Відправимо за 24 год
3 321 ₴2 252 ₴-
Німеччина
-
Metabo
-
-
-
Шланг
-
Пістолет продувний
-
Пістолет для накачування шин
-
Пістолет фарбувальний
-
Набір пневмоінструменту
-
-
-
-
-
Набір
-
-
-
-
Набір пневматичних інструментів Metabo LPZ 7 SetБезкоштовна доставка
В наявності (з вітрини)
3 986 ₴2 896 ₴-
Німеччина
-
Metabo
-
-
-
Шланг
-
Адаптери та накінечники
-
Пістолет продувний
-
Пістолет для накачування шин
-
Пістолет фарбувальний
-
Набір пневмоінструменту
-
-
-
-
-
-
-
-
Продувочний пістолет Metabo BP 10Акція
В наявності (з вітрини)
476 ₴407 ₴-
Німеччина
-
Metabo
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Продувочний пістолет Metabo BP 200Акція
В наявності (з вітрини)
642 ₴566 ₴-
Німеччина
-
Metabo
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Тайвань
-
-
Пневматичний шланг на тканінній Основі Metabo, 10 мБезкоштовна доставка
В наявності (з вітрини)
1 005 ₴728 ₴-
Німеччина
-
Metabo
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
В наявності у постачальника
-
Тайвань
-
Mighty Seven
-
-
-
Адаптери та накінечники
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Країна бренду
-
Виробник
-
Тип
-
Гарантія
-
Кількість
-
Країна збірки
Поширені запитання
-
Так, ми продаємо виключно оригінальні товари. Уся продукція постачається у заводській упаковці, з повною комплектацією, інструкцією та документами відповідності. На товар надається гарантія — або від виробника (якщо передбачено), або від нашого магазину.
-
- При отриманні замовлення.
- Оплата за реквізитами.
- Безготівковий з ПДВ і без ПДВ.
- Онлайн оплата Wayforpay.
- Оплата частинами Приватбанк.
- Оплата частинами Монобанк.
-
💸 У нашому магазині немає обов'язкової передоплати.
За бажанням клієнта ми можемо відправити товар післяплатою.
-
По Україні - доставка на відділення Нової пошти, або на вашу адресу. Тарифи дізнавайтеся у перевізника. Відправлення в день замовлення - якщо товар в наявності. Термін доставки Нової Пошти 1-3 дні.
-
У вас є 14 днів на обмін або повернення будь-якого товару, якщо:
- Є документи - гарантійний талон, інструкція і квитанція без виправлень і позначок
- Збережений товарний вид - покупка не використовувалася в роботі, залишилися в цілісності упаковка, ярлики і наклейки
Відгуки
Покищо немає коментарів :(