- ГУРКІТ
- Приладдя до компресорів
- Kraft&Dele
- Шланг пневматичний Kraft&Dele KD671 5x12мм 10м
Шланг пневматичний Kraft&Dele KD671 5x12мм 10м
Артикул: KD671
В наявності у постачальника
-
При отриманні замовлення
(післяплата)
-
Оплата за реквізитами
-
Безготівка
(з ПДВ і без ПДВ)
-
Оператор
Дата
Ціна
-
Нова пошта
Уточнюйте
Тариф перевізника
-
Нова пошта
Кур'єрУточнюйте
Тариф перевізника
-
Самовивіз
Уточнюйте
Безкоштовно
Разом з товаром рекомендуємо до покупки
-
Компресор безмасляний KRAFT&DELE KD1398
Відправимо за 24 год
16 244 ₴ -
Компресор EMTOP EACPD25506Безкоштовна доставка
Відправимо за 24 год
7 599 ₴ -
Фарбопульт пневматичний Kraft&Dele KD2092
Відправимо за 24 год
697 ₴ -
Фарбувальна станція Kraft&Dele KD5792
Відправимо за 24 год
2 089 ₴ -
Цвяхозабивач пневматичний Kraft&Dele KD1459
В наявності (з вітрини)
1 346 ₴ -
Заклепочник пневматичний Kraft&Dele KD5464
Відправимо за 24 год
2 112 ₴ -
Цвяхозабивач пневматичний Makita AF506Акція
Відправимо за 24 год
6 920 ₴4 999 ₴ -
Компресор безмасляний KRAFT&DELE KD1397
В наявності у постачальника
18 889 ₴ -
Компресор безмасляний Kraft&Dele KD1384
В наявності у постачальника
6 057 ₴ -
Аерограф KRAFT&DELE KD2097 прецизійний 0,2 мм, 0,3 мм, 0,5 мм
Відправимо 27.10
1 091 ₴ -
Компресор KRAFT&DELE KD1385
В наявності у постачальника
6 800 ₴ -
Компресор Kraft&Dele KD401
В наявності у постачальника
6 869 ₴
Схожі товари
-
Шланг пневматичний Kraft&Dele KD670 5x12мм 5м
Відправимо за 24 год
233 ₴ -
Повітряний шланг EMTOP EAHE0501
Відправимо за 24 год
389 ₴ -
Шланг пневматичний Kraft&Dele KD672 5x12мм 15м
Відправимо за 24 год
488 ₴ -
Шланг спіральний GTM GPU-10 10 м 8x12мм (GPU-10)
Відправимо за 24 год
681 ₴ -
Шланг Werk AH-10NPU NEW
В наявності у постачальника
229 ₴ -
Шланг Forte SHC-10NPU NEW
В наявності у постачальника
349 ₴ -
Пістолет для накачування шин Stark IG-01
В наявності у постачальника
288 ₴ -
Шланг спіральний Stark AH-PU5810
В наявності у постачальника
295 ₴ -
З'єднувач з клапаном Mighty Seven SY-210M
В наявності у постачальника
215 ₴ -
Шланг спіральний Stark AH-PU8105
В наявності у постачальника
314 ₴ -
Пістолет продувний Stark ABG-01S
В наявності у постачальника
202 ₴ -
Мінімаслянка для пневмоінструменту Mighty Seven SW-12
В наявності у постачальника
197 ₴
Характеристики Шланг пневматичний Kraft&Dele KD671 5x12мм 10м
- Категорія товару Приладдя до компресорів
- Виробник Kraft&Dele
- Тип Шланг
- Тиск, бар 8 бар
- Країна бренду Німеччина
- Країна збірки Китай
- Штрихкод 5903957002569
Опис Шланг пневматичний Kraft&Dele KD671 5x12мм 10м
Додаткові характеристики:
Діаметр | 5x12 мм |
Довжина | 10 м |
Пластик | Поліетиленовий |
Максимальний робочий тиск | 8 бар |
Робоча температура | Від -40°C до +70°C |
Швидкороз'ємний з'єднувач | Так |
Застосування:
призначений для пневматичних пристроїв, оснащених швидкороз'ємними з'єднаннями
підходить для шліфувальних машин, гайковертів, фарбопультів
підходить для автомайстерень, майстерень порошкового фарбування і т.д.
для професійного та побутового використання
Порівняння
-
Шланг пневматичний Kraft&Dele KD671 5x12мм 10м
В наявності у постачальника
256 ₴-
8 бар
-
Китай
-
Німеччина
-
Шланг
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Kraft&Dele
-
-
-
-
-
-
-
-
Набір пневмоінструментів Metabo LPZ 4 SetБезкоштовна доставка
Відправимо за 24 год
3 321 ₴2 252 ₴-
-
-
-
-
Німеччина
-
Шланг
-
Пістолет продувний
-
Пістолет для накачування шин
-
Пістолет фарбувальний
-
Набір пневмоінструменту
-
-
-
Metabo
-
-
-
-
-
Набір
-
-
Набір пневматичних інструментів Metabo LPZ 7 SetБезкоштовна доставка
В наявності (з вітрини)
3 986 ₴2 896 ₴-
-
-
-
-
Німеччина
-
Шланг
-
Адаптери та накінечники
-
Пістолет продувний
-
Пістолет для накачування шин
-
Пістолет фарбувальний
-
Набір пневмоінструменту
-
Metabo
-
-
-
-
-
-
-
-
Продувочний пістолет Metabo BP 10Акція
Відправимо за 24 год
476 ₴407 ₴-
-
-
-
-
Німеччина
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Metabo
-
-
-
-
-
-
-
-
Продувочний пістолет Metabo BP 200Акція
Відправимо за 24 год
642 ₴566 ₴-
-
-
Тайвань
-
Німеччина
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Metabo
-
-
-
-
-
-
-
-
Пневматичний шланг на тканінній Основі Metabo, 10 мБезкоштовна доставка
В наявності (з вітрини)
1 005 ₴728 ₴-
-
-
-
-
Німеччина
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Metabo
-
-
-
-
-
-
-
В наявності у постачальника
-
8 бар
-
Китай
-
Німеччина
-
Шланг
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Kraft&Dele
-
-
-
-
-
-
-
Тиск, бар
-
Країна збірки
-
Країна бренду
-
Тип
-
Виробник
-
Гарантія
-
Кількість
Поширені запитання
-
Так, ми продаємо виключно оригінальні товари. Уся продукція постачається у заводській упаковці, з повною комплектацією, інструкцією та документами відповідності. На товар надається гарантія — або від виробника (якщо передбачено), або від нашого магазину.
-
- При отриманні замовлення.
- Оплата за реквізитами.
- Безготівковий з ПДВ і без ПДВ.
- Онлайн оплата Wayforpay.
- Оплата частинами Приватбанк.
- Оплата частинами Монобанк.
-
💸 У нашому магазині немає обов'язкової передоплати.
За бажанням клієнта ми можемо відправити товар післяплатою.
-
По Україні - доставка на відділення Нової пошти, або на вашу адресу. Тарифи дізнавайтеся у перевізника. Відправлення в день замовлення - якщо товар в наявності. Термін доставки Нової Пошти 1-3 дні.
-
У вас є 14 днів на обмін або повернення будь-якого товару, якщо:
- Є документи - гарантійний талон, інструкція і квитанція без виправлень і позначок
- Збережений товарний вид - покупка не використовувалася в роботі, залишилися в цілісності упаковка, ярлики і наклейки
Відгуки
Покищо немає коментарів :(