- ГУРКІТ
- Автомобільні компресори та насоси
- Kraft&Dele
- Набір автомобільний: компресор + підйомник Kraft&Dele KD1367
Набір автомобільний: компресор + підйомник Kraft&Dele KD1367
Артикул: KD1367
В наявності у постачальника
-
При отриманні замовлення
(післяплата)
-
Оплата за реквізитами
-
Безготівка
(з ПДВ і без ПДВ)
-
Оператор
Дата
Ціна
-
Нова пошта
Уточнюйте
Тариф перевізника
-
Нова пошта
Кур'єрУточнюйте
Тариф перевізника
-
Самовивіз
Уточнюйте
Безкоштовно
Гарантія
-
14 днів
Обмін або повернення товару
-
12 місяців
Гарантії на товар
Разом з товаром рекомендуємо до покупки
-
Пристрій зарядний Kraft&Dele KD1917
Відправимо за 24 год
1 277 ₴ -
Пристрій зарядний автоматичний Kraft&Dele KD5323Новинка
Відправимо за 24 год
2 623 ₴ -
Магнітний штатив з циферблатним індикатором Kraft&Dele KD11291Топ продажів
Відправимо за 24 год
1 346 ₴ -
Магнітний штатив для годинникового індикатора Kraft&Dele KD11290
Відправимо за 24 год
581 ₴ -
Подовжувач на котушці з ліхтарем Kraft&Dele KD4037, 30 мТоп продажів
Відправимо за 24 год
1 834 ₴ -
Підставка для автомобіля Kraft&Dele KD3097, 2 шт
Відправимо за 24 год
1 810 ₴ -
Пандуси автомобільні Kraft&Dele KD1987
Відправимо за 24 год
1 996 ₴ -
Пристрій зарядний Kraft&Dele KD1907
Відправимо 31.10
2 135 ₴ -
Пристрій пуско-зарядний Kraft&Dele KD5321Новинка
Відправимо 31.10
4 711 ₴ -
Складаний індикаторний нутромір Kraft&Dele KD3579
В наявності у постачальника
2 367 ₴ -
Підйомник для мотоцикла Kraft&Dele KD340
Відправимо 31.10
1 323 ₴ -
Підставка для автомобіля Kraft&Dele KD3183, 2 шт
Відправимо 31.10
1 346 ₴
Схожі товари
-
Компресор автомобільний Scheppach AIR FORCE 7Безкоштовна доставка
В наявності (з вітрини)
4 399 ₴ -
Акумуляторний компресор Makita MP100DZАкція
В наявності (з вітрини)
5 298 ₴3 299 ₴ -
Компресор автомобільний Scheppach AircaseБезкоштовна доставка
В наявності (з вітрини)
6 699 ₴ -
Компресор автомобільний Airpress H 215-6Акція
В наявності (з вітрини)
6 725 ₴5 499 ₴ -
Компресор автомобільний Kraft&Dele KD429
Відправимо за 24 год
3 992 ₴ -
Компресор автомобільний акумуляторний Makita DMP180Z (без АКБ та ЗП)АкціяБез акумулятора
Відправимо за 24 год
5 585 ₴3 999 ₴ -
Насос-компресор автомобільний акумуляторний Zipper ZI-LPE20-AKKU
В наявності у постачальника
4 010 ₴ -
Набір автомобільний: компресор + підйомник + автоматичний ключ Kraft&Dele KD1368
В наявності у постачальника
6 684 ₴ -
Компресор автомобільний STANLEY SXIF3501Новинка
В наявності у постачальника
3 399 ₴ -
Компресор автомобільний 3-в-1 STANLEY SXVI02001 (без АКБ та ЗП)НовинкаБез акумулятора
В наявності у постачальника
5 499 ₴ -
Компресор автомобільний акумуляторний Black & Decker BDCINF18N (без АКБ та ЗУ)Без акумулятора
В наявності у постачальника
5 699 ₴ -
Компресор автомобільний Black&Decker ASI300
В наявності у постачальника
4 269 ₴
Характеристики Набір автомобільний: компресор + підйомник Kraft&Dele KD1367
- Категорія товару Автомобільні компресори та насоси
- Виробник Kraft&Dele
- Тип Автокомпресор
- Живлення Від автомобільної мережі (12 В)
- Макс. тиск, бар 10 бар
- Напруга, В 12 В
- Манометр Аналоговий
- Довжина кабелю підключення, м 4 м
- Продуктивнысть, л/хв 31 л/хв
- Особливості З домкратом
- Країна бренду Німеччина
- Гарантія 12 місяців
Опис Набір автомобільний: компресор + підйомник Kraft&Dele KD1367
Додаткові характеристики:
Максимальне навантаження: | 5 т |
Діапазон ходу: | 155-450 мм/6,1-17,7 дюйма |
Шнур живлення: | 4 м/13 футів |
Напруга: | DC 12 В або автомобільний акумулятор |
Номінальний струм: | 15 A |
Запобіжник: | 15 A |
Номінальна потужність: | 150 Вт |
Вхідна напруга повітряного насоса: | DC 12 В |
Швидкість надування: | 31±2 л/хв |
Тиск: | 10 бар / 150 psi |
Довжина повітряної трубки: | 23,6 дюйма / 60 см |
Вага: | 6,6 кг |
Домкрат KRAFT&DELE забезпечує неперевершену підтримку, коли на дорозі у вашого автомобіля спустило колесо. Потужний двигун без зусиль піднімає автомобіль за хвилину, а вбудований повітряний насос може швидко накачати шини. Це більш швидкий і зручний інструмент для екстреного ремонту транспортних засобів. Попрощайтеся з надокучливою заміною шин і насолоджуйтеся новими пригодами!
Наш електричний підйомник може швидко підняти майже будь-який транспортний засіб вагою до 5 тонн/11 000 фунтів, висота підйому коливається від 6,1-17,7 дюймів/155-450 мм. Це незамінний помічник під час майстерень, тривалих поїздок або заміни шин на узбіччі.
Лише один клік
Проста панель управління дуже проста у використанні. Злегка натисніть кнопку, і підйомник автоматично підніметься або опуститься. Щоб досягти максимальної висоти, потрібно лише близько 2 хвилин, що економить ваш час і зусилля.
Надуйте з легкістю
Цей електричний гідравлічний домкрат має вбудований насос для шин, який дозволяє швидко накачати шину. Оснащений манометром, ви можете безпосередньо контролювати тиск у шинах.
2 зручних способи зарядки
Існує два способи підключення пристрою до джерела живлення. Його можна підключити до розетки 12 В або до автомобільного акумулятора. Крім того, підготовлені три запасні запобіжники для своєчасної заміни в разі їх виходу з ладу.
Багатофункціональний транспортний кейс
Набір електричних домкратів і всі необхідні кабелі та аксесуари поставляються в футлярі, який легко поміщається в багажник вашого автомобіля.
Кращий друг автомобіля
Цей електричний гідравлічний домкрат можна використовувати як потужний домкрат, насос для шин або світлодіодне робоче освітлення. З цим комплектом електричного домкрата будь-який дорослий зможе легко замінити шини. Немає необхідності просити когось допомогти вам змінити шини.
Ключові характеристики
Потужний електричний підйомник: Вантажопідйомність: 5,0 т / 11023 фунтів. Діапазон підйому: 6,1-17,7 дюйма / 155-450 мм. Цей електричний домкрат є порятунком у надзвичайних ситуаціях на дорозі, його можна використовувати для ремонту в домашньому гаражі. Підходить для будь-якого автомобіля, седана, позашляховика, вантажівки або іншого транспортного засобу, де вантажопідйомність домкрата достатня.
Зібрано за лічені хвилини: попрощайтеся з виснажливою ручною роботою. Нашому електричному підйому потрібно лише близько 2 хвилин, щоб досягти максимальної висоти (17,7 дюйма / 450 мм). Кожен може легко підняти свій автомобіль. Після досягнення максимальної висоти підйому підйомник автоматично зупиняється. Це забезпечує безпеку. Слід зазначити, що домкрат повинен стояти на рівній поверхні.
Швидке накачування шин: електрогідравлічний домкрат оснащений шинним насосом. Вам більше не доведеться турбуватися про те, що шина спуститься посеред нікуди. Приховані ящики для інструментів з обох боків дозволяють добре організувати вашу надувну камеру та голки для швидкого накачування шин. За допомогою манометра ви можете контролювати тиск у шинах під час накачування. Ваш автомобіль буде вам вдячний!
Висока стабільність і безпека: надійна конструкція підйомної головки з поперечними канавками ефективно і безпечно стабілізує піднятий автомобіль. Покращена система гідравлічного ущільнення запобігає витоку масла. Вбудоване світлодіодне освітлення достатньо яскраве для нічного використання, а ручний запобіжний клапан забезпечує додаткову безпеку навіть у разі випадкового відключення електроенергії.
Більш ніж 1 спосіб заряджання: електричний гідравлічний автомобільний домкрат може живитися від розетки прикурювача на 12 В або автомобільного акумулятора та має довгий шнур живлення, тож ви можете безтурботно використовувати його на передніх або задніх шинах. Ми також надаємо три запасні запобіжники, і наші запобіжники сертифіковані, тому ви можете використовувати їх з упевненістю!
Комплектація:
1 * розетка
1 * шнур живлення
1 х затиск для батареї
1 х ящик для інструментів
1 * Запобіжний молоток
1 * верхня гумова кришка
1 пара рукавичок
1 x комплект запобіжників
1 х посібник користувача
Порівняння
-
Набір автомобільний: компресор + підйомник Kraft&Dele KD1367
В наявності у постачальника
5 268 ₴-
Німеччина
-
10 бар
-
12 В
-
Автокомпресор
-
Від автомобільної мережі (12 В)
-
Аналоговий
-
12 місяців
-
-
-
4 м
-
Kraft&Dele
-
-
-
31 л/хв
-
З домкратом
-
-
-
-
Компресор автомобільний Airpress H 215-6Акція
В наявності (з вітрини)
6 725 ₴5 499 ₴-
Нідерланди
-
8 бар
-
-
-
Автокомпресор
-
Електричний
-
Аналоговий
-
12 місяців
-
-
-
-
-
Airpress
-
-
-
220 л/хв
-
-
-
Однопоршневий
-
-
Компресор автомобільний акумуляторний Makita DMP180Z (без АКБ та ЗП)АкціяБез акумулятора
Відправимо за 24 год
5 585 ₴3 999 ₴-
Японія
-
8,3 бар
-
18 В
-
Автокомпресор
-
Акумуляторний
-
Цифровий
-
36 місяців
-
-
-
-
-
Makita
-
-
-
10 л/хв
-
З автовідключенням
-
-
-
-
Акумуляторний компресор Makita MP100DZАкція
В наявності (з вітрини)
5 298 ₴3 299 ₴-
Японія
-
8,3 бар
-
10,8 В
-
Автокомпресор
-
Акумуляторний
-
Цифровий
-
36 місяців
-
-
-
-
-
Makita
-
-
-
10 л/хв
-
З автовідключенням
-
-
-
-
Насос ножний подвійний Yato YT-7350Акція
Відправимо за 24 год
1 600 ₴1 344 ₴-
Польща
-
7 бар
-
-
-
Насос
-
Механічний
-
Аналоговий
-
-
-
-
-
-
-
YATO
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Компресор автомобільний Yato YT-73462Акція
Відправимо за 24 год
2 900 ₴1 799 ₴-
Польща
-
10 бар
-
12 В
-
Автокомпресор
-
Електричний
-
Аналоговий
-
12 місяців
-
-
-
3 м
-
YATO
-
-
-
60 л/хв
-
З ліхтарем
-
-
-
В наявності у постачальника
-
Німеччина
-
10 бар
-
12 В
-
Автокомпресор
-
Від автомобільної мережі (12 В)
-
Аналоговий
-
12 місяців
-
-
-
4 м
-
Kraft&Dele
-
-
-
31 л/хв
-
З домкратом
-
-
-
Країна бренду
-
Макс. тиск, бар
-
Напруга, В
-
Тип
-
Живлення
-
Манометр
-
Гарантія
-
Країна збірки
-
Довжина кабелю підключення, м
-
Виробник
-
Продуктивнысть, л/хв
-
Особливості
-
Тип компресора
Поширені запитання
-
Так, ми продаємо виключно оригінальні товари. Уся продукція постачається у заводській упаковці, з повною комплектацією, інструкцією та документами відповідності. На товар надається гарантія — або від виробника (якщо передбачено), або від нашого магазину.
-
- При отриманні замовлення.
- Оплата за реквізитами.
- Безготівковий з ПДВ і без ПДВ.
- Онлайн оплата Wayforpay.
- Оплата частинами Приватбанк.
- Оплата частинами Монобанк.
-
💸 У нашому магазині немає обов'язкової передоплати.
За бажанням клієнта ми можемо відправити товар післяплатою.
-
По Україні - доставка на відділення Нової пошти, або на вашу адресу. Тарифи дізнавайтеся у перевізника. Відправлення в день замовлення - якщо товар в наявності. Термін доставки Нової Пошти 1-3 дні.
-
У вас є 14 днів на обмін або повернення будь-якого товару, якщо:
- Є документи - гарантійний талон, інструкція і квитанція без виправлень і позначок
- Збережений товарний вид - покупка не використовувалася в роботі, залишилися в цілісності упаковка, ярлики і наклейки
Відгуки
Покищо немає коментарів :(