Занурювальний насос для чистої води Powermat PM-PDW-280T
606 товарів
Категорія товару
Насоси та станції
Країна збірки
Китай
Країна бренду
Польща
Гарантія
12 місяців
Виробник
Powermat
Тип води
Для чистої води
Продуктивність л/г
1080 л/г
Глибина занурення, м
7 м
Принцип дії
Мембранний
Потужність, Вт
280 Вт
Напруга
1 фаза (220 В)
Тип пристрою
Глибинні насоси
Висота підйому, м
70 м
Макс. температура рідини, ° С
35°C
Остерігайтеся
підробок
Powermat Ми є офіційним дилером торгової марки Powermat в Україні
Оплата
Онлайн оплата Wayforpay, Переказ на Карту, При отриманні замовлення, Безготівковий розрахунок.
Доставка
  • Ця мембранна помпа для чистої води допоможе вам швидко її відкачати та перекачати.
  • Працює в умовах занурення IPX8 може працювати в важкодоступних місцях.
  • Мембрана підвищує стійкість до забруднень, а в комплекті ви отримуєте запасну мембрану.
  • Продуктивність дозволяє швидко відкачувати воду з колодязів, резервуарів та затоплених місць.
  • Насос призначений для перекачування чистої води в побутових та садових умовах.
  • Ви можете використовувати її в колодязях, резервуарах, бочках та водоймах.
  • Зображений на фотографіях шланг виконує ілюстративну функцію і не входить до комплекту.
  • Це мембранний насос для чистої води — для колодязів, резервуарів, бочок і затоплених місць.
  • Ти працюєте спокійніше завдяки тихій роботі та енергоефективній конструкції.
Комплектація:
  • Шнур для опускання насоса
  • Запасна мембрана
  • Хомут
  • Інструкція з експлуатації
  • Оригінальна упаковка
Код
PM1507
Живлення
230 В / 50 Гц
Потужність двигуна
280 Вт
Максимальна продуктивність
Максимальна висота підйому
70 м
Максимальна глибина занурення
7 м
Діапазон температури води
Від +5°C до +35°C
Тип перекачуваної води
Чиста вода
Діаметр патрубка
1/2”
Довжина кабелю живлення
10 м
Клас електробезпеки
I клас
Ступінь захисту корпусу
IPX8
Режим роботи
переривчастий
Максимальний час безперервної роботи
2 години
Мінімальна перерва між циклами
20 хвилин
Розміри насоса
Конструкція нагнітальної частини
Мембранна
Матеріал корпусу
Метал, порошкове лакування
Вага
3,5 кг
Категорія товару
Насоси та станції
Країна збірки
Китай
Країна бренду
Польща
Гарантія
Виробник
Powermat
Тип води
Для чистої води
Продуктивність л/г
Глибина занурення, м
Принцип дії
Мембранний
Потужність, Вт
280 Вт
Напруга
1 фаза (220 В)
Тип пристрою
Глибинні насоси
Висота підйому, м
Макс. температура рідини, ° С
35°C