Насос для чистої води Powermat PM-PFDB-16T
606 товарів
Категорія товару
Насоси та станції
Країна збірки
Китай
Країна бренду
Польща
Гарантія
12 місяців
Виробник
Powermat
Тип води
Для чистої води
Продуктивність л/г
1250 л/год
Потужність, Вт
16 Вт
Діаметр патрубка, мм
32 мм
Напруга
1 фаза (220 В)
Тип пристрою
Насоси для басейну
Макс. температура рідини, ° С
35°C
Остерігайтеся
підробок
Powermat Ми є офіційним дилером торгової марки Powermat в Україні
Оплата
Онлайн оплата Wayforpay, Переказ на Карту, При отриманні замовлення, Безготівковий розрахунок.
Доставка
  • Підключаєте через роз'єм і запускаєте — просто, без зайвих клопотів.
  • Для вас це означає стабільну роботу насоса і простіше підтримання параметрів води.
  • Максимальна потужність дозволяє працювати безперервно при низькому споживанні електроенергії.
  • При потужності ви підтримуєте роботу пристрою без зайвого споживання енергії.
  • Це полегшує прокладання шлангів без надмірного згинання або натягування.
  • Постійна фільтрація забезпечує прозорість води та чистий вигляд басейну щодня.
  • Ти насолоджуєшся купанням, замість того, щоб постійно думати про прибирання та виправлення.
  • З IPX8 ви отримуєте рішення, готове до реальних умов біля басейну.
Комплектація:
  • Фільтр 300 гал, тип I – 2 шт.
  • Кошиковий фільтр – 2 шт.
  • З'єднувальний шланг – 2 шт.
  • Затискач шланга – 4 шт.
  • Оригінальна упаковка
Код
PM1512
Живлення
230 В / 50 Гц
Максимальна потужність
16 Вт
Максимальна продуктивність
З'єднання для води
32 мм
Тип фільтра
300 GAL TYP 1 (290587)
Клас захисту
IPX8
Максимальна температура води
35°C
Рівень звукової потужності LwA
65 дБ(A)
Вага
1,44 кг
Вага брутто
9,6 кг
Категорія товару
Насоси та станції
Країна збірки
Китай
Країна бренду
Польща
Гарантія
12 місяців
Виробник
Powermat
Тип води
Для чистої води
Продуктивність л/г
Потужність, Вт
16 Вт
Діаметр патрубка, мм
32 мм
Напруга
1 фаза (220 В)
Тип пристрою
Насоси для басейну
Макс. температура рідини, ° С
35°C