- ГУРКІТ
- Електричні обігрівачі
- Kraft&Dele
- Конвектор електричний Kraft&Dele KD6518
Конвектор електричний Kraft&Dele KD6518
Артикул: KD6518
В наявності у постачальника
-
При отриманні замовлення
(післяплата)
-
Оплата за реквізитами
-
Безготівка
(з ПДВ і без ПДВ)
-
Оператор
Дата
Ціна
-
Нова пошта
Уточнюйте
Тариф перевізника
-
Нова пошта
Кур'єрУточнюйте
Тариф перевізника
-
Самовивіз
Уточнюйте
Безкоштовно
Гарантія
-
14 днів
Обмін або повернення товару
-
12 місяців
Гарантії на товар
Разом з товаром рекомендуємо до покупки
-
Подовжувач на котушці з ліхтарем Kraft&Dele KD4037, 30 мТоп продажів
Відправимо за 24 год
1 834 ₴ -
Подовжувач на котушці Kraft&Dele KD4018, 50 м
Відправимо за 24 год
2 089 ₴ -
Подовжувач на котушці Kraft&Dele KD4045, 10 м
Відправимо за 24 год
3 319 ₴ -
Подовжувач на котушці Kraft&Dele KD4027, 10 м
Відправимо за 24 год
3 296 ₴ -
Стабілізатор напруги Kraft&Dele KD1932Топ продажів
Відправимо за 24 год
1 671 ₴ -
Стабілізатор напруги Kraft&Dele KD1933
Відправимо за 24 год
2 460 ₴ -
Стабілізатор напруги Volt Polska AVR 500VA 8-11%
В наявності (з вітрини)
1 562 ₴ -
Стабілізатор напруги Volt Polska AVR 1000VA 8-11%
Відправимо за 24 год
2 050 ₴ -
Подовжувач побутовий Світязь ПВС 2x1.5, 15м
Відправимо за 24 год
700 ₴ -
Подовжувач на котушці EMTOP EMEJ8375, 3x1.5 мм, 10 мБезкоштовна доставка
В наявності (з вітрини)
1 399 ₴ -
Стабілізатор напруги Kraft&Dele KD1934
Відправимо 27.10
3 922 ₴
Схожі товари
-
Конвектор Luxell KUMTEL 2947 білийРозпродаж
Відправимо за 24 год
2 599 ₴2 156 ₴ -
Конвектор Luxell 2947 чорнийРозпродаж
Відправимо за 24 год
2 599 ₴2 156 ₴ -
Електроконвектор Iron Angel СH 2000 ecoРозпродаж
Відправимо за 24 год
1 599 ₴1 299 ₴ -
Конвекторний обігрівач VOLTENO BASIC 2000 W з airflowРозпродаж
Відправимо за 24 год
1 999 ₴1 729 ₴ -
Конвектор Luxell 2930 білийРозпродаж
Відправимо за 24 год
1 999 ₴1 716 ₴ -
Конвектор електричний Trotec TCH 2011 EРозпродаж
Відправимо за 24 год
5 126 ₴4 245 ₴ -
Обігрівач електричний Kraft&Dele KD6521Новинка
В наявності у постачальника
2 483 ₴ -
Обігрівач електричний Kraft&Dele KD6515Новинка
В наявності у постачальника
2 182 ₴ -
Конвектор електричний LUND 68650Акція
В наявності у постачальника
2 205 ₴1 852 ₴ -
Конвектор електричний LUND 68652Акція
В наявності у постачальника
4 148 ₴3 484 ₴ -
Конвектор Black&Decker BXCSH2000E
В наявності у постачальника
3 698 ₴
Характеристики Конвектор електричний Kraft&Dele KD6518
- Категорія товару Електричні обігрівачі
- Виробник Kraft&Dele
- Тип Електричний конвектор
- Напруга, В 1 фаза (220 В)
- Макс. потужність, Вт 2300 Вт
- Нагрівальний елемент ТЕН
- Кількість режимів роботи 3
- Особливості Регулювання температури
- Захист Від перегріву
- Від замерзання
- Країна бренду Німеччина
- Країна збірки Китай
- Гарантія 12 місяців
Опис Конвектор електричний Kraft&Dele KD6518
Додаткові характеристики:
Номінальна напруга | 220-240 В / 50-60 Гц |
Потужність | 1000-2300 Вт |
Режими потужності | 1000 / 1300 / 2300 Вт |
Режими потужності нагріву | 800 / 1200 / 2000 Вт |
Діапазон регулювання температури | 5-37 °C |
Таймер | 1-24 год |
Режим захисту від замерзання | Захист від морозу |
Вентилятор | Турбовентилятор |
Елементи керування | Сенсорна панель / пульт дистанційного керування |
Дисплей | LCD |
Електричний обігрівач конвекторний KD6518 від KRAFT&DELE з максимальною потужністю 2300 Вт призначений для комфортного обігріву приміщень. Пристрій оснащений чітким РК-дисплеєм, сенсорною панеллю керування, пультом дистанційного керування та функцією Turbo Fan, що сприяє рівномірному розподілу нагрітого повітря.
Модель KD6518 пропонує кілька рівнів потужності, регулювання температури від 5°C до 37°C та таймер, що дозволяє встановлювати час роботи від 1 до 24 годин. Цифровий дисплей відображає задану та виміряну температуру в приміщенні, а пристрій автоматично відключає нагрівання, якщо задане значення перевищено приблизно на 1°C. Радіатор запам'ятовує останню задану температуру і автоматично відновлює при наступному включенні.
Автономна конструкція, вбудовані ручки для перенесення та можливість керування за допомогою сенсорної панелі або пульта дистанційного керування роблять пристрій зручним для повсякденного використання. Обігрівач також оснащений режимом захисту від замерзання та перегріву.
Особливості:
Максимальна потужність 2300 Вт
3 рівні потужності для регулювання роботи пристрою
Функція турбовентилятора сприяє розподілу теплого повітря
РК-дисплей, що легко читається, що відображає найважливіші налаштування
Сенсорна панель управління для зручності роботи
Пульт дистанційного керування для віддаленої зміни налаштувань
Таймер автоматичного вимкнення пристрою (1-24 години)
Регулювання температури в діапазоні від 5°C до 37°C
Автоматичний вимір та відображення кімнатної температури
Режим захисту від замерзання
Захист від перегріву
Запам'ятовування останньої встановленої температури
Вбудовані ручки для зручного перенесення
Самонесуча конструкція з основою
Корпус виготовлений із холоднокатаної листової сталі.
Комплектація:
Конвектор електричний Kraft&Dele KD6518
Пульт дистанційного керування
Інструкція користувача польською мовою
Оригінальна упаковка
Порівняння
-
Конвектор електричний Kraft&Dele KD6518Новинка
В наявності у постачальника
2 599 ₴-
12 місяців
-
Німеччина
-
Китай
-
ТЕН
-
1 фаза (220 В)
-
Регулювання температури
-
-
-
Від перегріву
-
Від замерзання
-
3
-
2300 Вт
-
Kraft&Dele
-
Електричний конвектор
-
-
-
-
Конвекторний обігрівач VOLTENO BASIC 2000 W з airflowРозпродаж
Відправимо за 24 год
1 999 ₴1 729 ₴-
12 місяців
-
Польща
-
Китай
-
-
-
1 фаза (220 В)
-
Термостат
-
-
-
Від перегріву
-
-
-
-
-
2000 Вт
-
VOLTENO
-
Електричний конвектор
-
10 кв.м.
-
-
Конвектор електричний Volt Polska TERMOGLASS PRO 2000W COMFORT білий (Wi-Fi підлоговий)Розпродаж
Відправимо за 24 год
6 999 ₴4 999 ₴-
12 місяців
-
Польща
-
Польща
-
-
-
1 фаза (220 В)
-
Настінний
-
-
-
-
-
-
-
-
-
2000 Вт
-
Volt Polska
-
Електричний конвектор
-
-
-
-
Електроконвектор Iron Angel СH 2000 ecoРозпродаж
Відправимо за 24 год
1 599 ₴1 299 ₴-
12 місяців
-
Нідерланди
-
Китай
-
-
-
1 фаза (220 В)
-
Термостат
-
-
-
Від перегріву
-
-
-
3
-
2000 Вт
-
Iron Angel
-
Електричний конвектор
-
25 кв.м.
-
-
Конвектор електричний Trotec TCH 2011 EРозпродаж
Відправимо за 24 год
5 126 ₴4 245 ₴-
12 місяців
-
Німеччина
-
-
-
-
-
1 фаза (220 В)
-
Термостат
-
-
-
Від перегріву
-
Від замерзання
-
2
-
2000 Вт
-
Trotec
-
Електричний конвектор
-
-
-
-
Конвектор Luxell KUMTEL 2947 білийРозпродаж
Відправимо за 24 год
2 599 ₴2 156 ₴-
12 місяців
-
Туреччина
-
Туреччина
-
Голчастий
-
1 фаза (220 В)
-
Регулювання температури
-
Настінний
-
Від перегріву
-
-
-
2
-
2500 Вт
-
Luxell
-
Електричний конвектор
-
28 кв.м.
-
В наявності у постачальника
-
12 місяців
-
Німеччина
-
Китай
-
ТЕН
-
1 фаза (220 В)
-
Регулювання температури
-
-
-
Від перегріву
-
Від замерзання
-
3
-
2300 Вт
-
Kraft&Dele
-
Електричний конвектор
-
-
-
Гарантія
-
Країна бренду
-
Країна збірки
-
Нагрівальний елемент
-
Напруга, В
-
Особливості
-
Захист
-
Кількість режимів роботи
-
Макс. потужність, Вт
-
Виробник
-
Тип
-
Макс. площа обігріву, кв.м.
Поширені запитання
-
Так, ми продаємо виключно оригінальні товари. Уся продукція постачається у заводській упаковці, з повною комплектацією, інструкцією та документами відповідності. На товар надається гарантія — або від виробника (якщо передбачено), або від нашого магазину.
-
- При отриманні замовлення.
- Оплата за реквізитами.
- Безготівковий з ПДВ і без ПДВ.
- Онлайн оплата Wayforpay.
- Оплата частинами Приватбанк.
- Оплата частинами Монобанк.
-
💸 У нашому магазині немає обов'язкової передоплати.
За бажанням клієнта ми можемо відправити товар післяплатою.
-
По Україні - доставка на відділення Нової пошти, або на вашу адресу. Тарифи дізнавайтеся у перевізника. Відправлення в день замовлення - якщо товар в наявності. Термін доставки Нової Пошти 1-3 дні.
-
У вас є 14 днів на обмін або повернення будь-якого товару, якщо:
- Є документи - гарантійний талон, інструкція і квитанція без виправлень і позначок
- Збережений товарний вид - покупка не використовувалася в роботі, залишилися в цілісності упаковка, ярлики і наклейки
Відгуки
Покищо немає коментарів :(