• 20 233 грн

Kraft&Dele

  • Двигун електричний Kraft&Dele KD1817- фото
    Код: KD1817 на складі в постачальника

    Двигун електричний Kraft&Dele KD1817

    • Потужність кВт - 4 кВт
    • Виробник - Kraft&Dele
    • Тип - Електричний
    • Розташування вала - Горизонтальне
    • Країна збірки - Китай
    • Країна бренду - Німеччина
    • Гарантія - 12 місяців
    8874 грн
  • Зварювальний інвертор Kraft&Dele KD1785- фото
    Код: KD1785 на складі в постачальника

    Зварювальний інвертор Kraft&Dele KD1785

    • Виробник - Kraft&Dele
    • Тип - Зварювальний інвертор
    • Макс. зварювальний струм, А - 330 А
    • Діаметр електрода, мм - 1,6 мм, 5 мм
    • Напруга, В - 1 фаза (220 В)
    • Методи зварювання - MIG, TIG
    • Особенности - Дисплей
    • Країна збірки - Китай
    • Країна бренду - Німеччина
    • Гарантія - 12 місяців
    2118 грн
  • Домкрат підкатний Kraft&Dele KD1309- фото
    Код: KD1309 на складі в постачальника

    Домкрат підкатний Kraft&Dele KD1309

    • Виробник - Kraft&Dele
    • Виробник - Kraft&Dele
    • Країна збірки - Китай
    • Країна бренду - Німеччина
    6448 грн
  • Прес обтискний Kraft&Dele KD3370- фото
    Код: KD3370 на складі в постачальника

    Прес обтискний Kraft&Dele KD3370

    • Виробник - Kraft&Dele
    • Виробник - Kraft&Dele
    • Тип - Крімпери (обтискні)
    • Функції - Обтиск
    • Макс. діаметр обробки - 20 мм
    • Призначення - для трубчастих наконечників
    • Країна бренду - Німеччина
    2475 грн
  • Набір прецизійних викруток Kraft&Dele KD10953, 25 шт.- фото
    Код: KD10953 на складі в постачальника

    Набір прецизійних викруток Kraft&Dele KD10953, 25 шт.

    • Виробник - Kraft&Dele
    • Вид - Набір викруток
    • Тип викрутки - Прецизійні
    • Тип наконечника - SL, шліцева, TORX (T), зіркоподібна, РН, хрестова
    • Розмір викрутки SL - SL2.6, SL3, SL2, SL1, SL1.5
    • Розмір викрутки РН - PH1, PH2, PH3
    • Розмір викрутки TORX (T) - T2, T3, T4, T10, T5, T6, T8
    • Зберігання набору - Футляр
    • Країна бренду - Німеччина
    • Країна збірки - Китай
    143 грн
  • Насос занурювальний Kraft&Dele KD760- фото
    Код: KD760 на складі в постачальника

    Насос занурювальний Kraft&Dele KD760

    • Виробник - Kraft&Dele
    • Виробник - Kraft&Dele
    • Тип води - Для стічних вод
    • Продуктивність л/г - 25000 л/г
    • Потужність, Вт - 3100 Вт
    • Напруга - 1 фаза (220 В)
    • Діаметр патрубка, мм - 50,8 мм
    • Тип пристрою - Глибинні насоси
    • Країна збірки - Китай
    • Країна бренду - Німеччина
    3188 грн
  • Робочий стіл Kraft&Dele KD11871- фото
    Код: KD11871 на складі в постачальника

    Робочий стіл Kraft&Dele KD11871

    • Виробник - Kraft&Dele
    • Виробник - Kraft&Dele
    • Тип - Стіл
    • Країна збірки - Китай
    • Особливості - Складана конструкція
    • Висота - 920 мм
    • Допустиме навантаження - 454 кг
    • Вага - 15.8 кг
    • Країна бренду - Німеччина
    5211 грн
  • Компресор Kraft&Dele KD4060- фото
    Код: KD4060 на складі в постачальника

    Компресор Kraft&Dele KD4060

    • Виробник - Kraft&Dele
    • Тиск, бар - 8 бар
    • Тип живлення - Мережевий
    • Тип компресора - Поршневий
    • Тип змащення - Масляний
    • Продуктивність, л/хв - 660 л/хв
    • Обсяг бака, л - 150 л
    • Потужність, Вт - 3800 Вт
    • Форма - Горизонтальний
    • Транспортувальні колеса - Є
    • Країна бренду - Німеччина
    • Країна збірки - Китай
    • Гарантія - 12 місяців
    19032 грн
  • Обприскувач акумуляторний Kraft&Dele KD2035- фото
    Код: KD2035 на складі в постачальника

    Обприскувач акумуляторний Kraft&Dele KD2035

    • Виробник - Kraft&Dele
    • Країна бренду - Німеччина
    • Країна збірки - Китай
    • Гарантія - 12 місяців
    1199 грн
  • Набір ящиків для інструментів Kraft&Dele KD1077, 3 шт.- фото
    Код: KD1077 на складі в постачальника

    Набір ящиків для інструментів Kraft&Dele KD1077, 3 шт.

    • Виробник - Kraft&Dele
    • Тип - Комплект
    • Призначення - Загального призначення
    • Матеріал корпуса - Пластик
    • Матеріал защіпки - Метал
    • Особливості - Модульна система, Замок, З візком
    • Країна бренду - Німеччина
    • Країна збірки - Китай
    6115 грн
  • Домкрат рейковий Kraft&Dele KD12680- фото
    Код: KD12680 на складі в постачальника

    Домкрат рейковий Kraft&Dele KD12680

    • Виробник - Kraft&Dele
    • Виробник - Kraft&Dele
    • Тип - Домкрати
    • Тип домкрата - Механічний
    • Країна збірки - Китай
    • Вантажопідйомність, т - 3 т
    • Вид домкрата - Рейковий
    • Макс. висота підйому, мм - 1200 мм
    • Країна бренду - Німеччина
    2665 грн
  • Присоска Kraft&Dele KD10652- фото
    Код: KD10652 на складі в постачальника

    Присоска Kraft&Dele KD10652

    • Виробник - Kraft&Dele
    • Тип - Присоска
    • Вид присоски - Потрійна
    • Макс. навантаження, кг - 120 кг, 150 кг
    • Країна бренду - Німеччина
    • Країна збірки - Китай
    310 грн
  • Штатив Kraft&Dele KD10889- фото
    Код: KD10889 на складі в постачальника

    Штатив Kraft&Dele KD10889

    • Виробник - Kraft&Dele
    • Мінімальна висота - 420 мм
    • Максимальна висота - 1200 мм
    • Країна бренду - Німеччина
    • Країна збірки - Китай
    453 грн
  • Гайковерт акумуляторний Kraft&Dele KD5465- фото
    Код: KD5465 на складі в постачальника

    Гайковерт акумуляторний Kraft&Dele KD5465

    • Виробник - Kraft&Dele
    • Країна бренду - Німеччина
    • Країна збірки - Китай
    • Гарантія - 12 місяців
    5591 грн
  • Набір автомобільний: компресор + підйомник Kraft&Dele KD1367- фото
    Код: KD1367 на складі в постачальника

    Набір автомобільний: компресор + підйомник Kraft&Dele KD1367

    • Виробник - Kraft&Dele
    • Виробник - Kraft&Dele
    • Тип - Автокомпресор
    • Живлення - Від автомобільної мережі (12 В)
    • Макс. тиск, бар - 10 бар
    • Напруга, В - 12 В
    • Країна збірки - Китай
    • Продуктивнысть, л/хв - 31 л/хв
    • Манометр - Аналоговий
    • Довжина кабелю підключення, м - 4 м
    • Особливості - З домратом
    • Країна бренду - Німеччина
    5401 грн
  • Компресор Kraft&Dele KD4061- фото
    Код: KD4061 на складі в постачальника

    Компресор Kraft&Dele KD4061

    • Виробник - Kraft&Dele
    • Тиск, бар - 8 бар
    • Тип живлення - Мережевий
    • Тип змащення - Масляний
    • Продуктивність, л/хв - 820 л/хв
    • Обсяг бака, л - 300 л
    • Потужність, Вт - 5500 Вт
    • Форма - Горизонтальний
    • Транспортувальні колеса - Є
    • Країна бренду - Німеччина
    • Країна збірки - Китай
    • Гарантія - 12 місяців
    34520 грн