Код: ZI-KSS1650
Універсальна підставка Zipper ZI-KSS1650
189 товарів
Категорія товару
Столи, станини, стійки, підставки та ін.
Країна бренду
Австрія
Виробник
Zipper
Виробник
Zipper
Тип
Підставка
Призначення
Торцювальна пила
Особливості
Складана конструкція , З опорами , З регулюванням робочої області
Макс. довжина
1650 мм
Висота
910 мм
Допустиме навантаження
150 кг
Вага
13,5 кг
Остерігайтеся
підробок
Zipper Ми є офіційним дилером торгової марки Zipper в Україні
Оплата
Онлайн оплата Wayforpay, Переказ на Карту, При отриманні замовлення, Безготівковий розрахунок.
Доставка
Особливості:
  • Довжина підставки - 1000 мм, але її можна збільшити до 1650 мм.
Навантаження
Інсталяційні розміри
1000-1650x580x810-910 мм
Вага брутто
Вага нетто
Категорія товару
Країна бренду
Австрія
Тип
Підставка
Призначення
Торцювальна пила
Особливості
Макс. довжина
1650 мм
Висота
910 мм