Код: ZI-RBK1080
Стійка з роликової опорою Zipper ZI-RBK1080
189 товарів
Категорія товару
Столи, станини, стійки, підставки та ін.
Країна бренду
Австрія
Виробник
Zipper
Виробник
Zipper
Тип
Станіна / Стійка
Призначення
Багатофункціональне
Особливості
Складана конструкція , З опорами , З регулюванням робочої області
Макс. довжина
285 мм
Висота
1080 кг
Допустиме навантаження
60 кг
Вага
10,5 кг
Остерігайтеся
підробок
Zipper Ми є офіційним дилером торгової марки Zipper в Україні
Оплата
Онлайн оплата Wayforpay, Переказ на Карту, При отриманні замовлення, Безготівковий розрахунок.
Доставка
Особливості
  • Після використання його можна прибрати для економії місця завдяки складаний ніжці.
  • Швидкороз'ємна застібка для легкого регулювання висоти опори від 680 до макс. 1080 мм.
  • Опорний ролик для заготовок ø48 x 285 мм.
Висота
Макс. вантажопідйомність
60 кг
Ширина опорного ролика
28,5 см
Установчий розмір
730х420х466 мм
Габарити пакування
420х445х365 мм
Вес брутто
Вес нетто
Категорія товару
Країна бренду
Австрія
Тип
Станіна / Стійка
Призначення
Багатофункціональне
Макс. довжина
285 мм