• 20 233 грн

Про нас

Нехай це буде не скромно, але ми готові приймати ваші вітання. Адже ми можемо офіційно сказати, що сьогодні народилася офлайн-онлайнова мережа Gurkit.

 

Офлайнова сторона Gurkit

В офлайні, тобто, у фізичній реальності, ми відкрили 2 магазини. 

Перший – флагманський, або найбільший і найголовніший, що у Рованцях на вулиці Козацька 2.

Це дворівнева виставкова зала з ексклюзивним, люксовим, професійним та побутовим електроінструментом і садовою технікою. 

Однак, це не тільки можливо перший та єдиний в Україні спеціалізований гіпермаркет, але й наш центральний офіс, звідки відбувається керування молодою мережею. 

У нас продумане планування, парковка для клієнтів, безперебійне електропостачання, охорона, великі вікна та хороше освітлення, щоби нічого не заважало отримани найкращий клієнтський досвід. 

Другий магазин ми відкрили у Луцьку на вулиці Ковельська 68. Це так званий формат City store – невелике представництво бренду якнайближче до своїх клієнтів.

Магазин на ковельській не маленький, там 3 зали з професійним інструментом, а також важкою технікою, як газонокосарки, культиватори, аератори та багато чи ще! 

 

 

Онлайнова сторона Gurkit 

Звісно, у нас набагато більше амбіцій, ніж просто 2 магазини, і ми плануємо будувати справжню національну мережу. 

Однак, ці плани не вдасться реалізувати настільки швидко, якби нам хотілося. Тому, аби у якомога більшої кількості людей з’явився доступ до наших послуг, ми запустили власний інтернет-магазин з 20 000 товарів та швидкою доставкою у будь-який куточок України.