Дриль-шуруповерт акумуляторний Ryobi R18DD3-113S
588 товарів
Ціна
немає в наявності
Характеристики
Категорія товару
Шуруповерти акумуляторні
Країна збірки
Китай
Країна бренду
Японія
Гарантія
24 місяців
Виробник
Ryobi
Максимальний крутний момент, Нм
50 Нм
Напруга акумулятора, В
18 В
Тип пристрою
Дриль-шуруповерт
Тип акумулятора
Li-Ion
Ємність акумулятора, А/г
1,3 Аг
Максимальний діаметр патрона, мм
13 мм
Максимальні обороти, об/хв
1800 об/хв
Максимальний діаметр свердління в сталі, мм
13 мм
Максимальний діаметр свердління в дереві, мм
38 мм
Остерігайтеся
підробок
Ryobi Ми є офіційним дилером торгової марки Ryobi в Україні
Оплата
Онлайн оплата Wayforpay, Переказ на Карту, При отриманні замовлення, Безготівковий розрахунок.
Доставка
LED підсвічування робочої області для більш комфортної роботи.
Стандартна комплектація
Двостороння біта
Макс. діаметр свердління у дереві (мм)
38
Макс. діаметр свердління у сталі (мм)
Макс. крутний момент (Нм)
50
Налаштування крутного моменту
Патрон (мм)
Швидкість без навантаження (про/хв)
0-500 / 0-1800
Час заряджання
45
Ємність акумулятора (Ач)
Комплектується зарядним пристроєм
так
Потужність
18V
Тип акумулятора
Li-ion
Похибка рівня звукового тиску (дБ(А))
3.0
Похибка рівня звукової потужності (дБ(А))
Рівень звукового тиску (Lpa)(дБ(А))
75.9
Рівень звукової потужності (Lwa)(дБ(А))
86.9
Вага [без акумулятора] [кг]
Загальна вага (EPTA) (кг)
1.7
Категорія товару
Шуруповерти акумуляторні
Країна збірки
Китай
Країна бренду
Японія
Гарантія
Виробник
Ryobi
Напруга акумулятора, В
18 В
Тип пристрою
Дриль-шуруповерт
Ємність акумулятора, А/г
13 мм
Максимальні обороти, об/хв
13 мм
38 мм