Насос занурювальний акумуляторний Ryobi RY18SPA-0 (без АКБ та ЗП)
588 товарів
Категорія товару
Насоси та станції
Країна збірки
Китай
Країна бренду
Японія
Гарантія
36 місяців
Виробник
Ryobi
Тип води
Для чистої води
Продуктивність л/г
4200 л/г
Глибина занурення, м
5 м
Діаметр патрубка, мм
25,4 мм
Тип пристрою
Глибинні насоси , Дренажні насоси
Висота підйому, м
8 м
Захист від сухого ходу
Так
Остерігайтеся
підробок
Ryobi Ми є офіційним дилером торгової марки Ryobi в Україні
Оплата
Онлайн оплата Wayforpay, Переказ на Карту, При отриманні замовлення, Безготівковий розрахунок.
Доставка
Функція автоматичного вимкнення в режимі «суха» забезпечує відсутність пошкоджень насоса, він припинить перекачування води через 30 секунд після того, як рівень води опуститься нижче мінімального рівня всмоктування 33 мм. Занурювальний насос Ryobi також має три таймера, що дозволяє встановити таймер на 5, 10 або 15 хвилин, дозволяючи вам займатися іншими завданнями, поки насос працює. Розумна світлодіодна індикаторна лампочка допоможе вам визначити час роботи батареї, що залишився, а також повідомить, якщо ви перевантажили насос, а також подасть звуковий сигнал, якщо фільтр увімкнено та заблоковано. Він також оснащений вбудованим гачком для кріплення, який ідеально підходить для підвішування, щоб акумулятор не потрапив у воду, а також чудово підходить для зберігання.
Використовуючи акумулятор ємністю 5,0 А·год (не входить у комплект), Ryobi RY18SPA-0 може забезпечувати до 30 хвилин роботи на одному заряді.
Комплектація:
  • Насос
  • Інструкція
  • Упаковка
  • Поставляється без акумулятора та зарядного пристрою
Тип двигуна
Акумуляторний
Тип аккумулятора
Li-Ion
Напруга
18 В
Призначення
Для чистої води
Максимальний обсяг подачі
4200 л/год
Приєднувальна різьба
1"
Максимальна глибина занурення
5 м
Висота подачі
8 м
Залишкова висота води
33 мм
Додатково
Таймер
Світлодіодна індикаторна лампочка
Гачок для кріплення
Ширина
180 мм
Висота
290 мм
Довжина
350 мм
Вага
4.42 кг
Категорія товару
Насоси та станції
Країна збірки
Китай
Країна бренду
Японія
Гарантія
36 місяців
Виробник
Ryobi
Тип води
Продуктивність л/г
Глибина занурення, м
Діаметр патрубка, мм
25,4 мм