Генератор інверторний Powermat PM-AGR-3400IM 3,2 кВт
606 товарів
Ціна
немає в наявності
Характеристики
Категорія товару
Бензинові генератори
Країна бренду
Польща
Країна збірки
Китай
Гарантія
24 місяців
Виробник
Powermat
Напруга, В
1 фаза (220 В)
Макс. потужність, Вт
3400 Вт
Особливості
Інверторний
Тип запуска
Ручний
Тип електростанції
Походна / портативна / міні
Стабілізатор напруги (AVR)
Є
Потужність, к.с
7 к.с.
Номін. потужність при 220 В, Вт
3200 Вт
Час роботи, г
8 г
Тип двигуна
4-тактний
Об'єм двигуна, см3
Об'єм паливного баку, л
10 л
Об'єм масла, л
0,6 л
Тип кожуха
Відкритий
Охолодження
Повітряне
Силові роз'єми / виходи
230V/16A
Додаткові функції
Індикатор рівня палива , Датчик масла
Вес, кг
23 кг
Остерігайтеся
підробок
Powermat Ми є офіційним дилером торгової марки Powermat в Україні
Оплата
Онлайн оплата Wayforpay, Переказ на Карту, При отриманні замовлення, Безготівковий розрахунок.
Доставка
Генератор виробляє електроенергію напругою 230В (1 розетка) і постійний струм напругою 5В. Ідеальне рішення для відключення електроенергії в полі. Пристрій має датчик рівня масла, який автоматично вимикає двигун, якщо його рівень занадто низький. Ручний запуск агрегату - кабелем. Агрегат використовується в ремеслах, будівництві на ділянках і городах для роботи з електроінструментом, насосами, освітленням.
ЧИСТА СИНУСОЇДА
ЕКОНОМІЧНИЙ РЕЖИМ ТА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ДРОСЕЛЬНА ЗАСЛОНКА
Ця технологія адаптує швидкість двигуна до поточного навантаження на генератор.
ЦИФРОВИЙ ВОЛЬТМЕТР
АМОРТИЗАЦІЯ
Гумові амортизатори дуже добре знижують передачу вібрацій від двигуна до корпусу агрегату.
ІНВЕРТОРНА ТЕХНОЛОГІЯ
Генератор генерує змінний струм високої частоти до 20 кГц, потім прецизійний перетворювач перетворює змінний струм в постійний. Нарешті, інвертор перетворює постійний струм у високоякісний змінний струм 230 В 50 Гц у формі чистої синусоїди.
КОМФОРТНИЙ ВАЖКИЙ СТАРТЕР
Посилений стартер з товстим шнуром забезпечує значно довший термін служби.
ДОДАТКОВІ МОЖЛИВОСТІ
В баку є індикатор приблизного рівня бензину.
Комплектація:
  • Генератор
  • Ключ від свічки
  • 1 штекер 230 В (16 А)
  • EN посібник
  • Оригінальна упаковка
Напруга/частота
230 В / 50 Гц і 2x USBA-A 5В/2A
Макс. потужність
3,4 кВт
Постійна потужність
3,2 кВт
Об'єм двигуна
212 куб.см
Запобіжний вимикач
Ємність масляного бака
0,6 л
Ємність паливного бака
10 л
Потужність двигуна
7 к.с.
Час роботи при завантаженні 60%
8 год
Двигун
чотиритактний з повітряним охолодженням
Датчик тиску масла
Цифровий вольтметр
Стабілізатор напруги AVR
Середня витрата палива
приблизно 450 г/кВт.год
Розміри
46x49x41 см
Вага
23 кг
Рівень звукової потужності Lwa
95 дБ
Категорія товару
Бензинові генератори
Країна бренду
Польща
Країна збірки
Китай
Гарантія
24 місяців
Виробник
Powermat
Напруга, В
1 фаза (220 В)
Макс. потужність, Вт
3400 Вт
Особливості
Інверторний
Тип запуска
Ручний
Тип електростанції
Походна / портативна / міні
Є
Потужність, к.с
3200 Вт
Час роботи, г
Тип двигуна
4-тактний
Об'єм двигуна, см3
Об'єм паливного баку, л
Об'єм масла, л
Тип кожуха
Відкритий
Охолодження
Повітряне
Силові роз'єми / виходи
230V/16A