Генератор бензиновий Rato R6000D-B2 6 кВт
0 товарів
Ціна
немає в наявності
Характеристики
Категорія товару
Бензинові генератори
Країна бренду
Китай
Гарантія
12 місяців
Виробник
Rato
Напруга, В
1 фаза (220 В)
Макс. потужність, Вт
6500 Вт
Тип запуска
Електростарт/Ручний
Стабілізатор напруги (AVR)
Є
Номін. потужність при 220 В, Вт
6000 Вт
Виробник двигуна
Rato
Тип двигуна
4-тактний
Об'єм двигуна, см3
Об'єм паливного баку, л
28 л
Тип кожуха
Відкритий
Охолодження
Повітряне
Силові роз'єми / виходи
12V , 230V
Додаткові функції
Індикатор рівня палива
Обмотка альтернатора двигуна
Мідь
Вес, кг
45 кг
Остерігайтеся
підробок
Rato Ми є офіційним дилером торгової марки Rato в Україні
Оплата
Онлайн оплата Wayforpay, Переказ на Карту, При отриманні замовлення, Безготівковий розрахунок.
Доставка
Генератор бензиновий RATO R6000D-B2 6,5 кВт – однофазний бензогенератор. Виробляє електроенергію з напругою 230 В. Максимальна потужність цієї моделі – 6,5 кВт. Номінальна потужність – 6 кВт. Модель підходить у якості резервного або основного джерела живлення будинків, будівельних майданчиків. Оптимальний варіант підключення побутової техніки, електроінструменту і т. ін.
Основні переваги бензогенератора Рато R6000D-B2:
  • Альтернатор із мідною обмоткою.
  • Тривалий термін служби завдяки передбаченій системі захисту від навантаження.
  • Дуже низький рівень шуму – 74 дБ.
  • На панелі керування знаходяться 3 розетки 230 В та 1 розетка 12 В для заряджання акумулятора.
  • Габаритні розміри генератора такі: 610х475х555 мм, маса – всього 45 кг.
Комплектація:
  • Генератор
  • Інструкція
  • Упаковка
Вихідна напруга, В
230
Максимальна потужність, кВт
6,5
Номінальна потужність, кВт
6
Двигун
Об'єм двигуна
Тип двигуна
4-тактний
Система пуску
Ручна / Електро
Альтернатор
Мідна обмотка
Обсяг паливного бака, л
28
Тривалий час безперервної роботи
До 8,5 годин при 100% навантаженні, до 17,5 годин при 50% навантаженні
Функція AVR
Так
Індикатор рівня палива
Так
Захист від навантаження
Рівень шуму, dB
74
Габарити (Довжина x Ширина x Висота), мм
610x475x555
Вага, кг
45
Категорія товару
Бензинові генератори
Країна бренду
Китай
Гарантія
12 місяців
Виробник
Напруга, В
1 фаза (220 В)
Макс. потужність, Вт
6500 Вт
Тип запуска
Електростарт/Ручний
Є
6000 Вт
Виробник двигуна
Об'єм двигуна, см3
Об'єм паливного баку, л
Тип кожуха
Відкритий
Охолодження
Повітряне
Силові роз'єми / виходи
12V , 230V