Дриль ударний Procraft PS1700/16
648 товарів
Ціна
немає в наявності
Характеристики
Категорія товару
Дрилі
Країна бренду
Німеччина
Гарантія
36 місяців
Виробник
ProCraft
Потужність мережевих, Ват
1700 Вт
Тип живлення
Електричний
Патрон
Зубчатий під ключ
Клас
Професійний
Тип дриля
Ударний
Максимальні обороти, об/хв
600 об/хв
Максимальний діаметр свердління в сталі, мм
16 мм
Максимальний діаметр свердління в дереві, мм
30 мм
Остерігайтеся
підробок
ProCraft Ми є офіційним дилером торгової марки ProCraft в Україні
Оплата
Онлайн оплата Wayforpay, Переказ на Карту, При отриманні замовлення, Безготівковий розрахунок.
Доставка
Дриль може використовуватися для свердління елементів з таких матеріалів:
  • Пластик
  • Бетон
  • Дерево
  • Метал
Комплектація:
  • Інструкція з експлуатації
  • Ключ для патрона
  • Щітки 1 комплект
  • Упаковка
Напруга
220 В
Частота струму
50 Гц
Потужність
1700 Вт
Число оборотів холостого ходу
Діаметр патрона
16 мм
Діаметр свердління: дерево / бетон / метал
Вага
4 кг
Категорія товару
Дрилі
Країна бренду
Німеччина
Гарантія
36 місяців
Виробник
ProCraft
Потужність мережевих, Ват
1700 Вт
Тип живлення
Електричний
Патрон
Зубчатий під ключ
Клас
Професійний
Тип дриля
Ударний
Максимальні обороти, об/хв
600 об/хв
16 мм
30 мм