Код: SAPS1200S-B
Насосна станція SEQUOIA SAPS1200S-B
186 товарів
Категорія товару
Насоси та станції
Країна збірки
Китай
Країна бренду
Україна
Гарантія
24 місяців
Виробник
SEQUOIA
Тип води
Для чистої води
Продуктивність л/г
3800 л/г
Принцип дії
Відцентровий
Потужність, Вт
1200 Вт
Діаметр патрубка, мм
25 мм
Напруга
1 фаза (220 В)
Тип пристрою
Насосні станції
Висота підйому, м
48 м
Захист від сухого ходу
Ні
Макс. температура рідини, ° С
35°C
Об'єм накопичувального бака, л
24 л
Остерігайтеся
підробок
SEQUOIA Ми є офіційним дилером торгової марки SEQUOIA в Україні
Оплата
Онлайн оплата Wayforpay, Переказ на Карту, При отриманні замовлення, Безготівковий розрахунок.
Доставка
  • Станція з механічним тиском реле працює в автоматичному режимі.
  • Переваги автоматичної насосної станції Sequoia SAPS1200S: Мідна обмотка двигуна.
  • Висока продуктивність.
  • Вбудований захист від перегріву.
  • Ергономічна конструкція.
Комплектація:
Тип
Насосна станція
Тип двигуна
Безщітковий
Потужність двигуна
1.2 кВт
Номінальна напруга
230 В
Максимальний тиск води
4,80 бар
Гідроакумулятор
Є
Максимальна продуктивність (Qmax)
Максимальна висота напору (Hmax)
48 м
Об’єм гідроакумулятора
Максимальний розмір часток у воді
5 мм
Обмотка двигуна
Мідь
Матеріал корпуса
Нержавіюча сталь
Матеріал валу
Нержавіюча сталь
Механічне ущільнення
Керамографіт
Довжина кабелю живлення
1.2 м
Максимальна температура води
35 °C
Захист від перевантаження
Є
Ступінь захисту
IPX4
Клас ізоляції
B
Діаметр патрубка
1"
Габарити упаковки (Д×Ш×В)
515 × 275 × 555 мм
Вага
11.3 кг
Категорія товару
Насоси та станції
Країна збірки
Китай
Країна бренду
Україна
Гарантія
Виробник
SEQUOIA
Тип води
Для чистої води
Продуктивність л/г
Принцип дії
Відцентровий
Потужність, Вт
1200 Вт
Діаметр патрубка, мм
25 мм
Напруга
1 фаза (220 В)
Тип пристрою
Насосні станції
Висота підйому, м
Захист від сухого ходу
Ні
Макс. температура рідини, ° С
35°C