Код: ZI-STE1800IV
Генератор інверторний Zipper ZI-STE1800IV
189 товарів
Ціна
немає в наявності
Характеристики
Категорія товару
Бензинові генератори
Країна бренду
Австрія
Гарантія
12 місяців
Виробник
Zipper
Напруга, В
1 фаза (220 В)
Макс. потужність, Вт
2000 Вт
Особливості
Інверторний
Тип запуска
Ручний
Тип електростанції
Походна / портативна / міні
Потужність, к.с
3 к.с.
Номін. потужність при 220 В, Вт
1800 Вт
Час роботи, г
3,2 г
Виробник двигуна
Інші
Тип двигуна
4-тактний
Об'єм двигуна, см3
Об'єм паливного баку, л
4 л
Тип кожуха
Закритий
Силові роз'єми / виходи
230V
Додаткові функції
Датчик масла
Вес, кг
19 кг
Остерігайтеся
підробок
Zipper Ми є офіційним дилером торгової марки Zipper в Україні
Оплата
Онлайн оплата Wayforpay, Переказ на Карту, При отриманні замовлення, Безготівковий розрахунок.
Доставка
ОСОБЛИВОСТІ:
ПРИЗНАЧЕННЯ:
ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
  • Ідеально підходить для садівництва і кемпінгу.
ОСОБЛИВОСТІ ВИКОРИСТАННЯ:
  • Це робить його особливо під назвою для одних застосувань, але не під назвою для інших.
ДЕЯКІ ПРИКЛАДИ НЕПРИЙНЯТНИХ ОБЛАСТЕЙ ДЛЯ ЗАСТОСУВАННЯ:
ПЕРЕВАГИ ZI-STE1800IV:
  • моментальний запуск несильним ривком троса;
  • низький рівень шуму не завдає дискомфорту навколишньому оточенню;
  • оптимальний обсяг бензобаку для нечастих заправок;
  • ніжки, що гасять вібрації, запобігають поширенню механічних коливань;
  • ергономіка обладнання служить для зручної експлуатації;
  • застосований захист від перевантажень та короткого замикання;
  • світлодіодна індикація небезпечних ситуацій, які потребують втручання людини;
  • вихід 15 В для низьковольтної апаратури та підзарядки акумуляторних батарей;
  • невелика панель оператора доступна для освоєння.
Чому Zipper?
  • Широкий модельний ряд;
  • Дуже зручний і сучасний дизайн;
  • Ціна є однією з найдоступніших на ринку України;
  • Сертифікація ЄС.
Тип двигуна
1-циліндровий 4-тактний двигун OHV
Робочий об'єм
Максимальна потужність двигуна
2.0 кВт
Безперервна потужність генератора
1.8 кВт
Швидкість
Роз'єм
2 х 230 В / 2 х 5 В
Паливо
ROZ95 RON95
Місткість бака
Клас захисту
IP23M
Рівень звукової потужності
95 дБ(A)
Розміри обладнання (Д×Ш×В)
500x300x425 мм
Габарити упаковки (ШхДхВ)
325х540х450 мм
Вага
Категорія товару
Бензинові генератори
Країна бренду
Австрія
Гарантія
12 місяців
Виробник
Напруга, В
1 фаза (220 В)
Макс. потужність, Вт
2000 Вт
Особливості
Інверторний
Тип запуска
Ручний
Тип електростанції
Походна / портативна / міні
Потужність, к.с
1800 Вт
Час роботи, г
3,2 г
Виробник двигуна
Інші
Об'єм паливного баку, л
Тип кожуха
Закритий
Силові роз'єми / виходи
230V