Компресор автомобільний акумуляторний Powermat PM-KAP-150T
606 товарів
Категорія товару
Автомобільні компресори та насоси
Країна збірки
Китай
Країна бренду
Польща
Виробник
Powermat
Виробник
Powermat
Тип
Насос
Живлення
Акумуляторний
Напруга, В
5 В
Макс. тиск, бар
10 бар
Манометр
Цифровий
Особливості
З автовідключенням , З ліхтарем , Програмований рівень тиску
Остерігайтеся
підробок
Powermat Ми є офіційним дилером торгової марки Powermat в Україні
Оплата
Онлайн оплата Wayforpay, Переказ на Карту, При отриманні замовлення, Безготівковий розрахунок.
Доставка
  • Режим автомобіля пропонує значення за замовчуванням 2,5 BAR та діапазон 1,8–3,5 BAR.
  • Мотоциклетний режим запускається від 2,0 BAR в діапазоні 1,8–3,0 BAR
  • Початкове налаштування велосипедного режиму становить 45 PSI при діапазоні 30–145 PSI.
  • Режим для м'ячів починається з 8 PSI з діапазоном 5–16 PSI
  • Ручний режим дозволяє повне ручне регулювання в межах можливостей пристрою до 10 бар / 150 PSI.
Комплектація:
  • Еластичний шланг високого тиску
  • Голкова насадка для кульок
  • Насадка для матраців/надувних матраців
  • Короткий конічний наконечник для надувних іграшок
  • Адаптувати Presta
  • Кабель USB-A USB-C
  • Мішечок для зберігання
  • Інструкція з експлуатації
  • Оригінальна упаковка
Код
PM1441
Номінальна напруга
5 V DC
Ємність акумулятора
2 × 2000 mAh
Зарядка
5 V
Номінальна споживана потужність
80 W
Максимальна температура
50°C
Температура зарядки
4–40°C
Робоча температура
-20–50°C
Температура зберігання
45°C
Максимальний тиск
10 бар (150 psi)
Рівень звукової потужності LWA
80 dB(A)
Вага без упаковки
0,5 кг
Вага з упаковкою
0,6 кг
Категорія товару
Країна збірки
Китай
Країна бренду
Польща
Тип
Насос
Живлення
Акумуляторний
Напруга, В
5 В