Компресор автомобільний Powermat PM-KB-150T
606 товарів
Категорія товару
Автомобільні компресори та насоси
Країна збірки
Китай
Країна бренду
Польща
Виробник
Powermat
Виробник
Powermat
Тип
Автокомпресор
Живлення
Від автомобільної мережі (12 В) , Електричний
Макс. тиск, бар
10 бар
Тип компресора
Двопоршневий
Продуктивнысть, л/хв
35 л/хв
Манометр
Цифровий
Особливості
З автовідключенням , З ліхтарем
Остерігайтеся
підробок
Powermat Ми є офіційним дилером торгової марки Powermat в Україні
Оплата
Онлайн оплата Wayforpay, Переказ на Карту, При отриманні замовлення, Безготівковий розрахунок.
Доставка
  • Компресор досягає максимального тиску 10 бар (150 PSI) і забезпечує продуктивність накачування, що дозволяє ефективно наповнювати шини та аксесуари.
  • Контрастний РК-екран дозволяє точно налаштувати тиск та контролювати параметри під час роботи.
  • Ці параметри гарантують стабільну роботу і короткий час накачування навіть великих обсягів.
Комплектація:
  • Повітряний шланг з насадкою для накачування / викачування повітря з матраца
  • Голкова насадка для кульок
  • Наконечник для матраців/надувних човнів
  • Короткий конічний наконечник для надувних іграшок
  • Перехідник Presta
  • Запасний запобіжник
  • Інструкція з експлуатації
  • Оригінальна упаковка
Код
PM1440
Номінальна напруга
230V/50Hz або 12V DC
Потужність двигуна
120 Вт
Максимальний тиск
10 бар (150 PSI)
Потік повітря
35 л/хв
Кількість двигунів
2
Клас захисту
II
Рівень звукової потужності LWA
85 дБ(A)
Похибка вимірювання KWA
3 дБ(A)
Вага
2 кг
Категорія товару
Країна збірки
Китай
Країна бренду
Польща
Тип
Автокомпресор
Живлення