Код: SGP1200S-B
Поверхневий насос SEQUOIA SGP1200S-B
186 товарів
Категорія товару
Насоси та станції
Країна бренду
Україна
Гарантія
24 місяців
Виробник
SEQUOIA
Тип води
Для чистої води
Продуктивність л/г
3800 л/г
Глибина занурення, м
8 м
Принцип дії
Відцентровий
Потужність, Вт
1200 Вт
Діаметр патрубка, мм
25 мм
Напруга
1 фаза (220 В)
Тип пристрою
Поверхневі насоси
Висота підйому, м
48 м
Макс. температура рідини, ° С
35°C
Остерігайтеся
підробок
SEQUOIA Ми є офіційним дилером торгової марки SEQUOIA в Україні
Оплата
Онлайн оплата Wayforpay, Переказ на Карту, При отриманні замовлення, Безготівковий розрахунок.
Доставка
Особливості:
  • Високий тиск забезпечує значний тиск, що дозволяє перекачувати воду на великі відстані
  • Мідна обмотка двигуна
  • Висока продуктивність
  • Вбудований захист від перегріву
  • Ергономічна конструкція
  • Удароміцний корпус
Тип
поверхневий насос
Тип двигуна
безщітковий
Регулювання тиску
так
Потужність двигуна
1,2 кВт
Номінальна напруга
230 В
Максимальний тиск води
4,8 бар
Гідроакумулятор
є
Максимальна продуктивність (Qmax)
Максимальна висота напору (Нmax)
Об’єм гідроакумулятора
24 л
Максимальна висота всмоктування
8 м
Максимальний розмір часток у воді
5 мм
Обмотка двигуна
мідь
Матеріал корпуса
нержавіюча сталь
Матеріал валу
нержавіюча сталь
Механічне ущільнення
керамографіт
Довжина кабелю живлення
1,2 м
Максимальна температура води
35 град
Автоматична робота
є
Захист від перевантаження
Ступінь захисту
IPX4
Клас ізоляції
B
Діаметр патрубка
1 дюйм
Вага
7,5 кг
Категорія товару
Насоси та станції
Країна бренду
Україна
Гарантія
Виробник
SEQUOIA
Тип води
Для чистої води
Продуктивність л/г
Глибина занурення, м
Принцип дії
Відцентровий
Потужність, Вт
1200 Вт
Діаметр патрубка, мм
25 мм
Напруга
1 фаза (220 В)
Тип пристрою
Поверхневі насоси
Висота підйому, м
Макс. температура рідини, ° С
35°C