Код: SAPS600-B
Насосна станція SEQUOIA SAPS600-B
186 товарів
Категорія товару
Насоси та станції
Країна бренду
Україна
Гарантія
24 місяців
Виробник
SEQUOIA
Тип води
Для чистої води
Продуктивність л/г
3000 л/г
Глибина занурення, м
8 м
Потужність, Вт
600 Вт
Діаметр патрубка, мм
25 мм
Напруга
1 фаза (220 В)
Тип пристрою
Насосні станції
Висота підйому, м
35 м
Захист від сухого ходу
Ні
Макс. температура рідини, ° С
35°C
Об'єм накопичувального бака, л
24 л
Остерігайтеся
підробок
SEQUOIA Ми є офіційним дилером торгової марки SEQUOIA в Україні
Оплата
Онлайн оплата Wayforpay, Переказ на Карту, При отриманні замовлення, Безготівковий розрахунок.
Доставка
Особливості:
  • Станція з механічним тиском реле працює в автоматичному режимі.
  • Переваги автоматичної насосної станції Sequoia SAPS1200S: Мідна обмотка двигуна
  • Висока продуктивність
  • Вбудований захист від перегріву
  • Ергономічна конструкція
  • Робоча камера з нержавіючої сталі
Комплектація:
  • Насосна станція в зборі
Тип
насосна станція
Тип двигуна
безщітковий
Потужність двигуна
0,6 кВт
Номінальна напруга
230 В
Максимальний тиск води
3,50 бар
Гідроакумулятор
є
Максимальна продуктивність (Qmax)
Максимальна висота напору (Нmax)
5 м
Об’єм гідроакумулятора
19 л
Максимальний розмір часток у воді
5 мм
Обмотка двигуна
мідь
Матеріал корпуса
технополімер
Матеріал валу
нержавіюча сталь
Механічне ущільнення
керамографіт
Довжина кабелю живлення
1,2 м
Максимальна температура води
35 град
Захист від перевантаження
є
Ступінь захисту
IPX4
Клас ізоляції
B
Діаметр патрубка
1 дюйм
Вага
10 кг
Категорія товару
Насоси та станції
Країна бренду
Україна
Гарантія
Виробник
SEQUOIA
Тип води
Для чистої води
Продуктивність л/г
Глибина занурення, м
8 м
Потужність, Вт
600 Вт
Діаметр патрубка, мм
25 мм
Напруга
1 фаза (220 В)
Тип пристрою
Насосні станції
Висота підйому, м
Захист від сухого ходу
Ні
Макс. температура рідини, ° С
35°C