Вентилятор акумуляторний Ryobi RCF4-120G
588 товарів
Категорія товару
Вентилятори
Країна бренду
Японія
Гарантія
24 місяців
Виробник
Ryobi
Керування
механічне
Тип
настільний
Живлення
від акумулятора
Робочий механізм
осьовий
Остерігайтеся
підробок
Ryobi Ми є офіційним дилером торгової марки Ryobi в Україні
Оплата
Онлайн оплата Wayforpay, Переказ на Карту, При отриманні замовлення, Безготівковий розрахунок.
Доставка
Завдяки поворотній на 325 ° (горизонтально) і похилій на 180 ° (вертикально) головці вентилятора, потік повітря можна направити в будь-якому напрямку. Затискач вентилятора Ryobi RCF4-120G має радіус захоплення до 32 мм, що дозволяє надійно закріпити його практично на будь-якому столі, полиці чи краї обладнання, стелажу, велосипеда тощо. Це дає можливість використання вентилятора в різних місцях, не переймаючись стійкістю. Міцний затискач гарантує, що вентилятор залишиться на місці.
Використовуючи акумулятор ємністю 2 А·год (входить до комплекту), в режимі низького енергоспоживання вентилятор Ryobi RCF4-120G забезпечує до 8 годин охолодження на одній зарядці.
Вентилятор акумуляторний Ryobi RCF4-120G USB Lithium 4В поставляється з акумулятором та зарядним пристроєм. Сумісний з усіма акумуляторами Ryobi серії USB Lithium 4В. Можливість використання тих самих акумуляторів для всіх інструментів Ryobi серії USB Lithium.
Комплектація:
  • Вентилятор
  • Акумулятор
  • Кабель USB-C
Тип
акумуляторний
Кількість швидкостей
2
Живлення
акумулятор
Ємність акумулятора
2000 мА·год
Особливості
функція повороту /(325° горизонтально та 180° вертикально)
Частота обертів
Ширина
120 мм
Висота
120 мм
Довжина
230 мм