Дриль-шурупокрут акумуляторний Ryobi ONE+ RDD18-1C20S
588 товарів
Категорія товару
Шуруповерти акумуляторні
Країна бренду
Японія
Гарантія
24 місяців
Виробник
Ryobi
Максимальний крутний момент, Нм
52 Нм
Напруга акумулятора, В
18 В
Тип пристрою
Дриль-шуруповерт
Тип двигуна
Щітковий
Клас
Побутовий
Тип акумулятора
Li-Ion
Режим работи
Безударний
Кількість акумуляторів
1
Ємність акумулятора, А/г
2 Аг
Патрон
Швидкозажимний
Максимальний діаметр патрона, мм
13 мм
Максимальні обороти, об/хв
1750 об/хв
Максимальний діаметр свердління в сталі, мм
13 мм
Максимальний діаметр свердління в дереві, мм
38 мм
Кількість швидкостей, 1-4
2
Підсвічування робочої зони
Так
Додаткові функції
Блокування шпинделя , Реверс
Вид акумулятора
Слайдер
Зберігання
Тканинна сумка
Остерігайтеся
підробок
Ryobi Ми є офіційним дилером торгової марки Ryobi в Україні
Оплата
Онлайн оплата Wayforpay, Переказ на Карту, При отриманні замовлення, Безготівковий розрахунок.
Доставка
Шурупокрут-дриль акумуляторний Ryobi RDD18-1C20S ONE+ 18В (код товару: 5133005519) це надійний універсальний інструмент для широкого спектру монтажних, сервісних та будівельних завдань. Модель входить до лінійки Ryobi ONE+ 18В, що забезпечує сумісність із більш ніж 200 інструментами та пристроями цієї акумуляторної платформи. Шуруповерт-дриль акумуляторний Ryobi RDD18-1C20S ONE+ 18В відмінно підійде для свердління в дереві, металі, пластику, а також для закручування шурупів. Швидкозатискний патрон для свердлів діаметром 13 мм дозволяє використовувати широкий спектр приладдя.
Особливості:
  • Свердлить до 220 отворів розміром 13x50 мм у дереві або до 600 вкручених гвинтів 4x32 мм за допомогою одного акумулятора ємністю 2.0 А·год (акумулятор входить до комплекту)
  • Акумулятори сумісні з інструментами Ryobi серії ONE+ 18В. Це означає, що можна використовувати ті самі акумулятори для всіх інструментів Ryobi серії ONE+
Комплектація:
  • Зарядний пристрій
  • Акумулятор /(Ryobi ONE+ 18В 2А·год)
  • Сумка
  • Шуруповерт-дриль /(Ryobi RDD18-1C20S ONE+ 18В)
Тип
дриль-шуруповерт
Конструкція
пістолетна
Тип патрона
швидкозажимний
Тип двигуна
щітковий
Ключові особливості
LED підсвічування робочої області, 24 налаштування крутного моменту
Ємність аккумулятору
Живлення
Li-Ion
Напруга
18 В
Максимальний крутний момент
52 Нм
Діаметр патрона
13 мм
Швидкість обертання
1750 об/хв (0-450/0-1750 об·хв)
Макс. діаметр свердління дерева
38 мм
Макс. діаметр свердління металу
13 мм (13 мм - цегла)
Колір
салатовий
Вага
1.1 кг
Вага брутто
3 кг
Категорія товару
Шуруповерти акумуляторні
Країна бренду
Японія
Гарантія
24 місяців
Виробник
Ryobi
Напруга акумулятора, В
18 В
Тип пристрою
Дриль-шуруповерт
Щітковий
Клас
Побутовий
Тип акумулятора
Режим работи
Безударний
Кількість акумуляторів
1
Ємність акумулятора, А/г
Патрон
Швидкозажимний
13 мм
Максимальні обороти, об/хв
13 мм
38 мм