Дриль-шурупокрут акумуляторний Ryobi ONE+ RDD18-2C415S
588 товарів
Категорія товару
Шуруповерти акумуляторні
Країна бренду
Японія
Гарантія
24 місяців
Виробник
Ryobi
Максимальний крутний момент, Нм
52 Нм
Напруга акумулятора, В
18 В
Тип пристрою
Дриль-шуруповерт
Тип двигуна
Щітковий
Клас
Побутовий
Тип акумулятора
Li-Ion
Режим работи
Безударний
Ємність акумулятора, А/г
1,5 Аг , 4 Аг
Кількість акумуляторів
2
Патрон
Швидкозажимний
Максимальний діаметр патрона, мм
13 мм
Максимальні обороти, об/хв
1750 об/хв
Максимальний діаметр свердління в сталі, мм
13 мм
Максимальний діаметр свердління в дереві, мм
38 мм
Кількість швидкостей, 1-4
2
Підсвічування робочої зони
Так
Додаткові функції
Реверс
Вид акумулятора
Слайдер
Зберігання
Тканинна сумка
Остерігайтеся
підробок
Ryobi Ми є офіційним дилером торгової марки Ryobi в Україні
Оплата
Онлайн оплата Wayforpay, Переказ на Карту, При отриманні замовлення, Безготівковий розрахунок.
Доставка
Шурупокрут-дриль акумуляторний Ryobi ONE+ RDD18-2C415S серії ONE+ відмінно підійде для свердління в металі та дереві, а також для закручування шурупів. Патрон 13 мм із фіксатором забезпечує надійну фіксацію оснастки.
Особливості:
  • LED підсвічування робочої області для покращення точності роботи
  • Акумулятори, що входять до комплекту, ємністю 1.5 А·год та 4.0 А·год дозволяють використовувати шурупокрут-дриль акумуляторний Ryobi RDD18-2C415S без проводів, тому не потрібно турбуватися про кабелі та подовжувачі
  • Акумулятори сумісні із усіма інструментами Ryobi серії ONE+ 18В. Це означає, що можна використовувати ті самі акумулятори для всіх інструментів Ryobi серії ONE+
Комплектація:
  • Акумулятор - 2шт /(4 А·год та 1.5 А·год)
  • Зарядний пристрій
  • Сумка
  • Двостороння біта
Тип
дриль-шуруповерт
Тип патрона
самозажимний патрон
Тип двигуна
щітковий
Ключові особливості
К-сть акумуляторів
Ємність аккумулятору
4 а/год / 1.5 а/год
Напруга
18 В
Максимальний крутний момент
52 Нм
Діаметр патрона
13 мм
Швидкість обертання
Макс. діаметр свердління дерева
38 мм
Макс. діаметр свердління металу
13 мм (13 мм - макс. діаметр свердління цегли)
Звуковий тиск
90 дБ(А)
Звукова потужність
101 дБ(А)
Час зарядки від мережі
60 хв
Колір
салатовий
Вага
1.1 кг
Вага брутто
3.75 кг
Категорія товару
Шуруповерти акумуляторні
Країна бренду
Японія
Гарантія
24 місяців
Виробник
Ryobi
Напруга акумулятора, В
18 В
Тип пристрою
Дриль-шуруповерт
Щітковий
Клас
Побутовий
Тип акумулятора
Li-Ion
Режим работи
Безударний
Ємність акумулятора, А/г
1,5 Аг , 4 Аг
Кількість акумуляторів
Патрон
Швидкозажимний
13 мм
Максимальні обороти, об/хв
13 мм
38 мм