Дриль-шурупокрут акумуляторний Ryobi ONE+ R18PD3-242S
588 товарів
Категорія товару
Шуруповерти акумуляторні
Країна бренду
Японія
Гарантія
24 місяців
Виробник
Ryobi
Максимальний крутний момент, Нм
50 Нм
Напруга акумулятора, В
18 В
Тип пристрою
Дриль-шуруповерт
Тип двигуна
Щітковий
Клас
Напівпрофесійний
Тип акумулятора
Li-Ion
Режим работи
Ударний
Кількість акумуляторів
2
Ємність акумулятора, А/г
2 Аг , 4 Аг
Патрон
Швидкозажимний
Максимальний діаметр патрона, мм
13 мм
Максимальні обороти, об/хв
1800 об/хв
Максимальний діаметр свердління в сталі, мм
13 мм
Максимальний діаметр свердління в дереві, мм
38 мм
Кількість швидкостей, 1-4
2
Підсвічування робочої зони
Так
Додаткові функції
Блокування шпинделя , Реверс
Вид акумулятора
Слайдер
Зберігання
Тканинна сумка
Остерігайтеся
підробок
Ryobi Ми є офіційним дилером торгової марки Ryobi в Україні
Оплата
Онлайн оплата Wayforpay, Переказ на Карту, При отриманні замовлення, Безготівковий розрахунок.
Доставка
Шурупокрут-дриль ударний акумуляторний Ryobi R18PD3-242S серії ONE+ завдяки ударній функції відмінно підійде для свердління в бетоні, цегли, металі та дереві, а також для закручування шурупів. Швидкозатискний патрон 13 мм із фіксатором забезпечує надійну фіксацію оснастки.
Особливості:
  • LED підсвічування робочої області для покращення точності роботи
  • Акумулятори, що входять до комплекту, ємністю 2.0 А·год і 4.0 А·год дозволяють використовувати шуруповерт-дриль акумуляторний Ryobi R18PD3-242S без проводів, тому не потрібно турбуватися про кабелі та подовжувачі
  • Акумулятор сумісний із усіма інструментами Ryobi серії ONE+ 18В. Це означає, що можна використовувати ті самі акумулятори для всіх інструментів Ryobi серії ONE+
Комплектація:
  • Акумулятор - 2шт /(4 А·год та 2 А·год)
  • Зарядний пристрій
  • Сумка
  • Двостороння біта
  • Ударний шурупокрут
Тип
дриль-шуруповерт
Тип патрона
швидкозажимний
Тип двигуна
щітковий
Ключові особливості
К-сть акумуляторів
Напруга
18 В
Максимальний крутний момент
50 Нм
Швидкість обертання
1800 об/хв (0-500/0-1800 об·хв)
Ударний режим
так
Макс. діаметр свердління дерева
38 мм
Макс. діаметр свердління металу
13 мм
Частота ударів
Колір
салатовий
Вага
Вага брутто
3.82 кг
Категорія товару
Шуруповерти акумуляторні
Країна бренду
Японія
Гарантія
Виробник
Ryobi
Напруга акумулятора, В
18 В
Тип пристрою
Дриль-шуруповерт
Щітковий
Клас
Напівпрофесійний
Тип акумулятора
Li-Ion
Режим работи
Ударний
Кількість акумуляторів
Ємність акумулятора, А/г
Патрон
Швидкозажимний
13 мм
Максимальні обороти, об/хв
13 мм
38 мм